KONST / Litografier / Färglitografi 14733186
nr 1473 3186
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Signerad, numrerad 221/250, daterad -90,16x21, yttermått inklusive ram: 34x39 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:12:15
2/6 10:12:13
Corneille
Läs mer om Corneille